ביטוח שתלי שבלול

ביטוח למעבדי הצלילים

האחריות על מעבדי הצלילים שלכם אינה כוללת אבדן או נזק מוחלט. תוכלו לבטח את המעבדים בסוכנות ביטוח לבחירתכם. כדי שתוכלו להמשיך ליהנות משמיעה בלב שקט, מומלץ לבטח אותם במסגרת ביטוח תכולת הדירה שלכם. עליכם לבקש מחברת השתלים שלכם מסמך המפרט את שוויו של המעבד וליצור קשר עם סוכן הביטוח שלכם לקבלת הצעת ביטוח מתאימה. להלן פרטי קשר של מספר סוכני ביטוח המבטחים מזה שנים מעבדי צלילים:

 

יגאל אוחיון

טל': 077-3223211

נייד: 054-4670249

פקס: 02-6565276

www.shoken.co.il

כתובת: תד 44047 ירושלים 91440

למידע נוסף

 

הכיסוי של השתלים הינו במסגרת כיסוי כל הסיכונים לאובדן, שבר, נפילה למים,או כל נזק אחר.

הגדרת הפוליסה: "אובדן או נזק מכל סיבה שהיא".

חריג לכיסוי: אין כיסוי לבלאי שוטף כגון סוללות, חוטים קרועים, קלקול פנימי מכני או חשמלי של המערכת האלקטרונית,

נזקי קורוזיה כבלאי מצטבר, שריטות חיצוניות או הבדלי גוון וצבע של רכיבי הפלסטיק החיצוניים של המכשיר.

חשוב ביותר: אין כיסוי בעת המצא הרכוש ברכב ללא נוכחות אדם מבוגר ברכב.

הכיסוי ניתן בכל שטחי מדינת ישראל. ניתן להרחיב את הכיסוי לחו"ל לתקופת הנסיעה. הכיסוי ניתן לרכישה במסגרת ביטוח תכולת דירה בלבד. כיום חברות הביטוח לא מסכימות לתת כיסוי נפרד  ולהוציא פוליסה שכוללת רק ביטוח לשתל. אין מגבלה לגבי שווי שתל המקסימלי לביטוח. לבעלי מכשיר מסוג שתל קוכליארי: במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי יש כיסוי לבלאי ואובדן לחוטים ולסוללות, ניתן להגיש קבלות דרך קופ"ח. במסגרת אחריות היצרן יש ביטוח לקלקולים של המעבד למשך כל תקופת האחריות, אבל אין כיסוי לאובדן. משרד הבריאות נותן מימון לשתל הראשון בלבד.

הערה: ההשתתפות העצמית שונה בין חברות הביטוח. יש חברות ביטוח שלא מסכימות לבטח שתלים. יש חברות עם מגבלה לגובה הכיסוי של סכום הביטוח. יש חברות שלא מוכנות לבטח ילדים מתחת לגיל 5 או מבוגרים מעל גיל 65. אני מטפל בביטוח שתלי שבלול מעל 10 שנים. אין המון מבוטחים. כמה עשרות. רוב הלקוחות נרתעים מהצורך לבצע גם ביטוח דירה, למרות שמדובר בביטוח זול. 500-800 שח לשנה, בלי קשר לשתל. אין לי מגבלה לגבי גילאים. כבר יצא לי לטפל ב- 10 תביעות של נזק למכשירים כולל אבדן שתל. לא היו בעיות בתשלום ללקוח. תעריף לביטוח שתל- 4%-5% משווי השתל. משתנה בין חברות הביטוח.

מימון לשתל שני – בסוכנות שלי ניתן להשיג מימון לשתלי שני. מדובר בהולוואה חוץ בנקאית דרך חברת ביטוח, כך שאין תוספת על האשראי הבנקאי של הלקוח ולא על כרטיס האשראי שלו. מכיוון שמדובר במוצר לצרכים רפואיים יש תנאים מיוחדים.

 

אברהם בנט

טל': 04-8644838, 04-8644269, 1-800-300-570

מייל: benet@netvision.net.il

למידע נוסף 

 

דב אבידב

נייד:  0544-506062

משרד:  09-8877887

פקס:   09-8877771

 

שתל שבלול מורכב משני חלקים, החלק שנמצא בראשו של המושתל, המעבד שניתן להסרה מראשו של המושתל. החלק המבוטח הוא רק המעבד.  כדי שביטוח המעבד יהיה משמעותי הביטוח הוא ביטוח כל הסיכונים שהוא יחסית לביטוח רגיל יקר יותר אך הכיסוי שלו הוא רחב יותר – אבדן, שבר, גניבה, נפילה למים. באירופה קיימות פוליסות שמכסות את המעבד בלבד, בארץ חברות הביטוח המוכנות לבטח מחייבות רכישת  פוליסת ביטוח מקיף לדירה שבפוליסה זו מופיע כיסוי כל הסיכונים למעבד על פי המפרט של כל מעבד. למקרה  ביטוח יש כבכל מקרה השתתפות עצמית. כיום מבוטחים אצלי כמה עשרות מושתלים, בנוסף דחיתי עוד כמה עשרות בשל בעיות גיל נמוך. היו כמה עשרות מתעניינים שלא רכשו ביטוח באמצעותי. עלות ביטוח המעבד, היא פונקציה של הפוליסה, בפוליסה "כבדה" בתכולה יש אפשרות לתת הנחה נוספת למעבד. בד"כ עלות ברוטו של ביטוח מעבד היא בין 5% – 6.5% מערך המעבד, השתתפות עצמית גם היא לא תמיד זהה נעה בין 1000$ לבין 20% עד 50% מערך המעבד.

 

אבי מילר

טל': 052-6665023

 

חברת ONE ביטוח ופיננסים

מבטחת כל סוגי השתלים ומכשירי השמיעה בתנאים השמורים לקולטיב ביטוח בשיתוף חברת הפניקס. המחירים הזולים בארץ, כיסוי מקיף וכולל. למידע נוסף, יש ליצור קשר עם עוזי – 050-7528058.

 

תגובות

FacebooktwittermailFacebooktwittermail