הודעה – תכנית המנטורים של חברת AB ישראל

פורסם על-ידי בתאריך .

תוכנית המנטורים של AB באה כדי לתמוך ולסייע לעמיתיהם המושתלים וההורים לילדים מושתלים,
התוכנית החלה בישראל במרץ 2016 בידיעה שמועמדים לניתוחי שתל שבלול ומשפחותיהם זקוקים לתמיכה רגשית אישית, ואין כמו תמיכה מבעלי ניסיון שכבר עברו את התהליך.
המנטורים הם מושתלים או הורים לילדים שהושתלו, שהתנדבו מרצונם החופשי ומכל הלב על מנת לתמוך באלו שעוברים תהליך דומה לזה שעברו ובידיעה כמה קשה הדרך וקשות ההחלטות.
ככלל חברת AB נוהגת ונהגה מאז ומתמיד להפנות מועמדים לשתל המעוניינים וזקוקים לתמיכה למושתלים או הורים למושתלים בעלי הנתונים הדומים ביותר למקרה הספציפי על מנת לסייע להם במסע קל יותר לקראת שמיעה טובה.
קהילת המנטורים של AB הם מושתלים והורים לילדים שהושתלו שמראש היו פעילים במדיה והתנדבו תמיד לתמוך עמיתיהם. חברת AB רק סייעה והנגישה את פרטי המנטורים במדיה על מנת להנגיש ולהקל על התהליכים.
חשוב להדגיש כי פעילות המנטורים היא התנדבותית לחלוטין, ואינה מוטת על ידי החברה.
לאחרונה נתקלנו בהאשמות שווא המציגות את המנטורים כאנשי שיווק, וכואב לי לראות את העוול שנעשה לאנשים שתורמים מזמנם וניסיונם מרצון ומכל הלב ובהתנדבות מלאה.
אנו מוקרים ומעריכים מאוד את עבודת הקודש של המנטורים, ונמשיך לסייע להם.
בשנת 2020 תוכנית המנטורים העולמית של AB ה- BEA עברה שינוי פורמט, ופעילותה עברה לפעילות בקהילה – " קהילת AB", בישראל. פעילות התמיכה של המנטורים תימשך באמצעות דף הפייסבוק – "קהילת שתל השבלול של AB ישראל"
קישור: https://www.facebook.com/groups/ABIsrael

בברכת מסע קל וטוב לקראת שמיעה טובה
והרבה בריאות לכולם
גילה סקודוביץ
מנהלת AB ישראל (כחלק מסונובה ישראל)

 

תגובות

פורסם ב-