להתיידד עם השתל

מחפשים דרך לעזור לילד שלכם להתיידד עם השתל או ליידע את הסביבה להיותכם מושתלים? הנה כמה רעיונות:

 

חוברת צביעה

חוברת צביעה "הרפתקאותיו של באדי הביוני" של חברת AB – מספרת על התהליך שעובר באדי שאינו שומע טוב ונזקק לשתל, מהרגע שאובחן ועד לאחר שמשוקם ויכול ליהנות מתקשורת חופשית עם סביבתו.

לחוברת בעברית  לחוברת באנגלית

 

הפכו את המעבד לאביזר אופנתי

קשטו את המעבד במדבקות או קישוטים לפי טעמכם האישי והפכו אותו לאביזר אופנתי עם אמירה אישית ייחודית!

MyLugs.co.uk – מציע ערכות נושא לילדים. האתר הוקם על-ידי שרה אייברמי, אמא לילד מושתל בן 4 שחיפשה ומצאה פתרון מקסים ומרגש שיגרום לילדים עם מכשירי שמיעה להיות גאים בהם. לכתבה.

 

Skinit – האתר מציע מבחר עצום של מדבקות בסגנונות שונים לקישוט המעבדים של כל חברות השתלים (יש לבחור בחברה המתאימה ובסוג המעבד שלכם כדי לקבל את מבחר המדבקות המתאים למעבד שלכם), וכן, אפשרות לעצב בעצמכם את המדבקות!

 

שטיינר מכשירי שמיעה – באתר חברת שטיינר מכשירי שמיעה ניתן לרכוש דפי מדבקות לקישוט מכשירי שמיעה ומעבדים של חברת פונאק.

Fascinating Hearing Aids and Instruments – אוסף תמונות פנטסטי של מכשירי שמיעה ומעבדי שתלים מעניינים, יפים, מרתקים ומפתיעים של אריק שטיינר, מנכ"ל "שטיינר מכשירי שמיעה", שתוכלו למצוא בו המון רעיונות ודוגמאות לקישוט מכשירי שמיעה!

 

ספרו לאחרים שאתם מושתלים בדרכים יצירתיות

באתר "Hear Us Now – No More Silence" מבחר מוצרים עם כיתובים מתאימים לרכישה. ניתן לאמץ את הרעיון, ולהדפיס חולצות, תיקים, כוסות ושאר מוצרים עם כיתובים דומים בעברית. הדפסת מוצרים ניתנת לביצוע בחנויות צילום וחנויות להדפסת חולצות.

לדוגמא: חולצה עם כיתוב הומוריסטי "תירגעו, אלו רק שתלים קוכליאריים/שתי שבלול" –

חולצת תירגעו אלו רק שתלים קוכליאריים

תגובות

FacebooktwittermailFacebooktwittermail