פתרונות להרכבת המעבדים

אם המעבד אינו יושב טוב על האוזן שלכם, תוכלו להיעזר באחד מהפתרונות שלנו לקיבוע המעבד על האוזן:

אוזניה למעבד – אוזניה הנעשית בהתאמה אישית בדומה לאוזניה של מכשירי שמיעה אך להבדיל ממנה, היא אינה אוטמת את האוזן. את האוזניה ניתן לעשות בסניפי ומכוני רשת שטיינר מכשירי שמיעה. הזמינו הוק מיוחד לאוזניה (עם שקע בקצה) כדי להבטיח שלא תחליק מהצינורית.

מדריך למשתמש לקליפס, לולאת הסנאג'י והחבק

סרט לראש – מניחים את המעבדים בתוך לולאות התפורות לסרט או בתוך כיסים פנימיים בחלק הפנימי של הסרט, הסמוכים לאוזניים. פתרון זה מתאים במיוחד לתינוקות ופעוטות (לרוב בנות) שאוזניהם קטנות מכדי להרכיב את המעבדים על האוזן, ושהפתרון של הרכבת המעבד על הגוף מסורבלת עבורם, או לספורטאים. מכניסים את המעבדים לתוך כיסים הנמצאים בתוך הסרט ואת הסרט עונדים סביב הראש. בתוך הכיסים ישנם סרטי גומי המחזיקים את המעבדים ושומרים שהם לא יפלו גם אם המעבדים יוצאים מתוך הכיס.
לסרטון המדגים איך מכניסים את המעבד לתוך כיס בסרט הראש, לחץ כאן.
ניתן לתפור לבד או לרכוש באתרים כגון:  www.smartear.p.

אפשר להשיג גם אצל תופרות פרטיות:
1. פרומה קופפר – טל': 052-8780577, מייל: cochleiband@gmail.com
2. אדלה – טל': 052-5652479, מייל: kudryavtsevezra@gmail.com – סרט לראש, מגן לכבל של המעבד מגומי בשלל צבעים.

סוללה עמידה למים – לשחייה ורחצה, מתאימה גם לפעילויות ספורטיביות או לתינוקות להרכבה על הגוף.

כיסויים למעבדים עם חוט+קליפס לבגד/למשקפיים – פתרון להגנה על המעבדים מפני נפילה ואבדן, לכלוך, לחות וזיעה, שהוא גם אופנתי. מתאים לכל הגילאים. הפתרון הזה הוא פרי המצאתו של מארק רוסאל, אב לילדה לקוית שמיעה. קיים ב-8 דגמים ומבחר צבעים. קיים כיסוי המתאים למרכיבי משקפיים (חוט מקשר בין הכיסויים לידיות המשקפיים), כיסוי הקושר בין המעבדים לבגד באמצעות קליפס ועוד. לסרטון הדגמה של המוצר ואופן השימוש בו – לחץ כאן.
למידע נוסף ולרכישה – אתר היצרן Ear Gear.

 

תגובות

FacebooktwittermailFacebooktwittermail