חדש ב-AB

חברת AB, המובילה העולמית בפיתוח מערכות שתלי שבלול, המיוצגת כאן בישראל על ידי סונובה ישראל (שטיינר מכשירי שמיעה), שמחה לבשר על 2 מעבדים ושני מכשירי שמיעה תואמים חדשים (עבור מושתלים בי-מודליים לקבלת שמיעה דו-צידית מיטבית), שקיבלו את אישור ה-FDA:

ושני מכשירי שמיעה תואמים שיעבדו יחד עם המעבדים (לשמיעה דו-צידית מיטבית עבור מושתלים בי-מודליים):

כאן בארץ,

בארץ התקבל אישור משרד הבריאות ואנו ממתינים כרגע לאישור ייבוא.
בינתיים, מוזמנים לקרוא ולהכיר אותם: למידע על המעבדים לחצו כאן.

 

הפיתוחים של AB זוכים בפרסי חדשנות טכנולוגית בתחרויות בינלאומיות!

פרס החדשנות הטכנולוגית לשנת 2021 – למעבד הצלילים Sky CI Marvel
מעבד הצלילים שלנו – Sky CI Marvel זכה בפרס החדשנות הטכנולוגית לשנת 2021 בקטגוריית שתלי שבלול בתחרות הבינלאומית The Hearing Technology Innovator Awards™:

 

 

פרס החדשנות הטכנולוגית לשנת 2019 – לשתל השבלול HiRes™ Ultra 3D
ולנסיה, קליפורניה. 5 ביוני, 2019 – Advanced Bionics גאה לבשר על זכייתו של שתל השבלול החדש שלה HiRes™ Ultra 3D בפרס Medtech לטכנולוגיה רפואית פורצת דרך לשנת 2019 (Medtech Breakthrough Award 2019). הפרס ניתן עבור פתרון המכשור הרפואי הטוב ביותר. השתל החדש נבנה על פלטפורמת ,HiRes™ Ultra ופותח על ידי צוות המחקר והפיתוח הפנימי של Advanced Bionics. השתל החדש מהווה את הפתרון הטוב ביותר, ללא טרחה וללא כאב, עבור מושתלים שיידרשו לעבור בדיקות MRI בשלב כלשהו בחייהם. אפילו בעת סריקות MRI ברזולוציה גבוהה אין צורך בניתוח להסרת המגנט או בחבישת ראש המשביתים את היכולת של המושתל לשמוע בעת התהליך.

“אנו גאים ואסירי תודה לקבל את הפרס היוקרתי הזה עבור פתרון המכשיר הרפואי הטוב ביותר,” אומרת ד”ר ויקטוריה קאר-ברנדל, סגנית ראש חטיבת שתלי השבלול בחברת סונובה. “זוהי הכרה מהדהדת בחדשנות ובעבודה הקשה של הצוותים שלנו ב-Advanced Bionics במהלך השנים האחרונות. טכנולוגיית המגנט החדשה בשתלי ה-Ultra 3D משפרת את איכות החיים של רבים מהמשתמשים בשתלי שבלול, והופכת סריקות MRI לחוויה נטולת אי נוחות או כאב.”

עיצוב המגנט של Ultra 3D מבטיח יישור עם השדה המגנטי החיצוני בכל הכיוונים. תכונה זו מאפשרת למושתלים מבוגרים וילדים לעבור בדיקות דימות ברזולוציה גבוהה, כגון בדיקות MRI בעוצמה של עד 3.0 טסלה ללא צורך בניתוח או חבישת הראש, ללא כאב או אי נוחות וללא מגבלות בנוגע לכיוון הראש.

בדיקות MRI הופכות להיות שכיחות יותר ויותר ככלי דיאגנוסטי עבור מגוון רחב של מצבים רפואיים. לפני הפיתוח של טכנולוגיית שתלי שבלול המתאימה לשימוש עם MRI, המושתלים והצוות הרפואי נאלצו להתמודד עם השדה המגנטי של מכונות ה-MRI, שהפעיל כוח על המגנט של השתל, שיצר מומנט פיתול, וכתוצאה מכך גרם לכאב – אפילו עם חבישת לחץ על השתל. לכן היה נהוג להסיר את המגנט לפני בדיקות MRI ברזולוציות גבוהות, וזה דרש ניתוח במסגרת אשפוז-יום, והפרעה לשמיעה של המטופל בעת התהליך.

ב-HiRes Ultra 3D, חברת Advanced Bionics פיתחה טכנולוגיית מגנט חדשה המתאימה לסריקות MRI ומספקת למושתלים את השקט הנפשי למקרה שיידרשו לעבור בדיקת MRI בהווה או בעתיד. כמו כן, הטכנולוגיה תוכננה לעמוד בפני חשיפה חוזרת ונשנית לסריקות MRI ללא שום פגיעה בעוצמת המגנט או בניידות של מרכיביו.

לצפיה בהודעה לעיתונות לחצו כאן
למידע אודות השתל החדש לחצו כאן

 

 

תגובות

FacebooktwittermailFacebooktwittermail