"בעבור רבים זה סרט אבל עבורנו אלה החיים"

פורסם על-ידי בתאריך .

ליאון ופאולה רוזנברג | שידורי קשת – בוקר בריא | פורסם 06/10/15 11:57 

חצי שנה אחרי שיולי בתם התינוקת עברה ניתוח שתל שבלול, נועם וטלי דן סיפרו לפאולה וליאון ב"בוקר בריא" על הרגע בו הבינו שבתם נולדה חירשת ("קודם כל בכינו"). לקראת החלק השני של הסדרה "לשמוע בפעם הראשונה", סיפורו של שי החירש מלידה (הערב, 22:10), הם שיתפו בקשיים שעברו עליהם בתקופה שאחרי הניתוח, והמילה הראשונה שיולי למדה להגיד.

לצפיה בראיון עם נועם וטלי דן בתכנית "בוקר בריא" 

לצפיה בסרט "לשמוע בפעם הראשונה – יולי דן"

בסרט הדוקומנטרי "לשמוע בפעם הראשונה" הובא סיפורה של התינוקת יולי דן, שנולדה חירשת ועברה ניתוח שתל שבלול. ההורים נועם וטלי הגיעו לשיחה עם פאולה וליאון רוזנברג בתכנית "בוקר בריא", וסיפרו על ההתקדמות הגדולה בהתפתחות של בתם: "אנחנו חצי שנה אחרי הניתוח ויולי כבר מדברת". בעקבות הניתוח המוצלח חלומו של נועם האב התגשם, ובפעם הראשונה שיולי דיברה היא קראה בשמו של אחיה הגדול יונתן.

במהלך הראיון סיפרו ההורים על התגובה הראשונה כאשר גילו שכתוצאה מוירוס שנדבקים בו במהלך ההיריון, בתם נולדה חירשת: "הידיעה הייתה מאוד קשה, קודם כל בכינו ואז התחלנו את סבב הבדיקות". ולצד השמחה על הצלחתו של הניתוח שאפשר ליולי לשמוע, סיפרו ההורים גם על ההתמודדות עם הקשיים החדשים: "אנחנו צריכים להנגיש את הגן כי בסביבה רועשת קשה לה לעשות את האבחנה בין העיקר לטפל".

תגובות

פורסם ב- , ,