הפעוט החירש שומע את אמו לראשונה בחייו

פורסם על-ידי בתאריך .

מערכת בית ומשפחה | mako | פורסם 21.12.14 00:25

מה שנראה טבעי עבור כל הורה לילד שומע היה החלום של האמא הזאת. היא זכתה למתנת כריסמס מוקדמת אחרי שבנה ראיין עבר בהצלחה השתלת שתל שבלול באוזניו וזכה לזוג "אוזניים" חדשות אחרי שהוגדר חירש בלידתו.

 

15

 

אין דבר מתוק יותר מצחוק של ילד, במיוחד אחרי שנים של שתיקה. ג'ניפר קלוסון אפראה זכתה למתנת כריסמס מוקדמת השנה כאשר בנה ראיין עבר בהצלחה השתלת שתל שבלול באוזניו. מדובר במכשיר אלקטרוני קטן המשמש ככלי ליצירת שמיעה באנשים חירשים. אמו, בעלת החברת spray pal, שמייצרת אקססוריז לחיתולים, שיתפה את התהליך והחוויה האישית שלה בעמוד הפייסבוק.

ראיין נולד שלושה חודשים לפני הזמן , והיה מאושפז במשך כל שבעת החודשים הראשונים לחייו בבית החולים. זמן קצר לפני ששוחרר לביתו, הוא אובחן כחירש, אך הייתה גם בשורה טובה בפי הרופאים: ראיין הוא מועמד מושלם לשתל המדובר. ב-8 בדצמבר, הפעוט עבר את ההליך ושב הביתה עם "אוזניים חדשות".

אפראה העלתה את הסרטון הזה לעמוד הפייסבוק וכתבה: "אנחנו בדרך הביתה ויש לנו רק בשורות טובות לבשר. הרופא הודיע לנו שלמכשיר יש שלושה שלבים של שמיעה, וכרגע אנחנו ברמה הכי נמוכה, כי אנחנו לא רוצים להכביד ולהעמיס עליו. הצחקוק שלו היה הדבר המדהים ביותר ששמעתי".

לצפייה בסרטון ביו טיוב

יום למחרת, הוסיפה תמונה ובה בנה המתוק רוכב על טרקטור צעצוע וכתבה: "האיש הקטן הזה התעורר הבוקר מוקדם מאוד והוא מוכן לפעולה. הוא נחשף כעת לכל הצעצועים שלו ולא מפסיק לצחקק. זו המתנה המושלמת ואני גאה להיות אמא שלו ולראות אותו גדל ולומד".

תגובות

פורסם ב-