כנס ההשקה של פורום BEA ישראל – 17-18.3.16

פורסם על-ידי איריס סיניגליה בתאריך .

ארגון (BEA (Bionic Ear Assocciation הוא ארגון תמיכה בינלאומי במועמדים לשתל שבלול ומושתלים של חברת השתלים הקוכליאריים AB – אדוונסד ביוניקס. חברי הארגון עוברים הכשרה שבמהלכה מקבלים הדרכה וכלים כיצד לשמש מנטורים שיספקו מידע ותמיכה למועמדים ולמושתלים של חברת AB במסע השמיעה החדש שלהם. כמנטורים משמשים מושתלים ותיקים או הורים לילדים מושתלים, התורמים ומייעצים מנסיונם האישי הרב לאלו שעומדים לעבור השתלה קוכליארית או הנמצאים בתחילת מסע השמיעה החדשה שלהם.את פעילות התמיכה מבצעים המנטורים בערוצים שונים ודרך פורום ייעודי שהוקם לצורך העניין ונקרא "מסע השמיעה" (HearingJourny).

כתובת האתר – www.masa-shmia.co.il

הקבוצה הראשונה של BEA ישראל יצאה כעת לדרך, בניהולה של איריס סיניגליה, מושתלת דו"צ של חברת AB, ומונה כ-11 מנטורים, מתוכם כ-5 מושתלים בגילאים שונים, וכ-6 הורים לילדים מושתלים בגילאים שונים. המנטורית המבוגרת בקבוצה, קריסטינה, בת 80, והצעיר שבהם הוא תומר בן ה-22.

כנס ההשקה/הדרכת קבוצת המנטורים הראשונה, התקיים במלון דן פנורמה בתל אביב במשך יומיים – 17-18 מרץ 2016. מנכ"ל שטיינר – אריק שטיינר וחברי הצוות המקצועי של AB ישראל (תחום שתלי שבלול בשטיינר מכשירי שמיעה) – גילה סקודוביץ – מנהלת תחום שתלים, חביב סוהייל אללה – סגן מנהלת תחום שתלים, רביד לסרי -קלינאית שתלים ואיריס סיניגליה – מנהלת BEA ישראל, העבירו למנטורים את ההדרכה וציידו את המנטורים בכלים הנחוצים לביצוע תפקידם. את האירוע ליווה סטוארט מקנאוטון, מנהל ארגון BEA הבינלאומי.

בעתיד צפויים להצטרף לשורות הארגון מנטורים נוספים. כמו כן, הפורום ישמש ערוץ לתקשורת בין חברי קהילת AB בישראל לצוות המקצועי של החברה.

 

גלריית תמונות

תגובות

FacebooktwittermailFacebooktwittermail
פורסם ב- חדשות ועדכונים